Slider[Style1]

Style2

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Upravené obrázky uměle dokonalých lidí i věcí jsou všude kolem nás, takže je těžké uvěřit, že s těmito nádhernými fotkami nemá Photoshop nic společného! Ale je to tak!


 
#12 Foto z Jižní Moravy 
(Česká republika). Neupravené foto vypadá jako vytržené ze snu... Stejně tak by to mohla být jedna ze scén z filmu od Pixar. Ale je to reálné foto! Příroda žádný Photoshop nepotřebuje.

 
via http://35photo.ru/


# 11 Zamrzlý vodopád Gullfoss
Teologové kdysi věřili, že toto byl vstup do pekla! Kdysi si totiž všichni peklo představovali jako ledové místo. Lidé dokonce chodili k vodopádu a skákali do jeho útrop ve snaze zachránit duše, které skončili v tomto ledovém pekle. Takže... i když je vodopád Gullfoss neuvěřitelně nádhernou podívanou, zároveň je také hodně děsivým strašidelným místem s velmi smutnou historií... 
 
                                                        via http://d12tusb9bq3y6m.cloudfront.net/

# 10 Jezero Retba
To je skutečné jezero v Senegalu v západní Africe. Díky řasám vypadá voda v něm jasně růžová. Voda obsahuje vysoké procento soli, takže skvěle nadnáší, stejně jako Mrtvé moře. 

 via http://www.nous3.com/


#9 Souhra
A to jste si mysleli, že váš job je náročný a občas na hlavu? Jak společně tahle parta asi chodí na oběd? A kolik místností mají asi na záchodcích? Nebo chodí po dvou?
via http://2.bp.blogspot.com/


#8 Zhangye, Čína
Tohle vypadá jako obrázek přímo z knihy Dr. Seusse. Ale ve skutečnosti je to Danxia Landform ve vesnici Nantaizi z Nijiayinu v Číně.
 

                                                           via http://3.bp.blogspot.com/


#7 Roll Out 
Dobrou zprávou je, že může táhnout hodně věcí. Špatnou zprávou je, že z bezpečnostních důvodů nemůže jet rychleji než zhruba 20 km v hodině! Dokážete si představit tu hrůzu, kdyby jste se za touhle nádherou zasekli v koloně? 
 
# 6 Crystal Cave 
Tato jeskyně je jedním z nejkrásnějších míst na Islandu (a možná i na světě). Oaefajokull, nejvyšší aktivní sopka na Islandu, stlačila vzduch z ledu, díky čemuž vznikly tyhle dokonalé tvary, barvy a textury...   
 
 via http://llwproductions.files.wordpress.com/


# 5 Dokonale zaparkované 
Na první pohled nás napadlo... "Že by Lindsay Lohan, než přišla do puberty?"... než jsme si všimli skoro neviditelného auta v pozadí. Dobrá práce!  
 
 via http://image.vyperlook.com/


#4 Camel Thorn Trees, Namibia 
Tohle je jedna z fotek, která je nejvíce probíraná v celé historii National Geographic. na první pohled to vypadá jako mistrovské malířovo dílo, jako by malíř namaloval černé stromy na jasně oranžové pozadí. Ve skutečnosti je to písečná duna, který vypadá v ranním světle jako oranžová...
 
 via http://images.nationalgeographic.com/


#3 Oheň z nebes
Vypadá to jako scéna z katastrofického sci-fi filmu, ale bohužel je to až moc opravdové...  

#2 Planking?
Zběsilé foto nechává prostor pro spoustu otázek! Jak jsou asi přesně vysoko? Proč drží ta žena dítě? Co tam vůbec s tím dítětem dělá!??? A hlavní otázka na závěr? Jak to ten chlap dokázal?  

 via http://image.vyperlook.com/


#1 Shadow man 
A luxusní kousek na závěr! Není nám úplně jasné, jak se tohle někomu povedlo, ale jsme si jistí, že tenhle umělec nedostal za svou práci řádně zaplaceno, na to, jak si pohrál s naší myslí! Super "mindfuck"! 

About iStars

Pošlete nám tip na článek ke zveřejnění na iStars.cz!
«
Next
Novější příspěvek
»
Previous
Starší příspěvek

Žádné komentáře: